Reģistrācija

Cilvēkiem, maziem un lieliem, ir savi talanti, zināšanas, hobiji, kurus radot, darot ir iespēja piedzīvot pašam sevi, pavairot spēku, palīdzēt viens otram, justies noderīgam.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības veiktajās aptaujās redzam, ka līdzcilvēkiem ģimenes, kuras rūpējas par smagi slimiem bērniem, ir kā iedvesmas avots – nepadoties, novērtēt ikdienas mazos mirkļus, baudīt dzīvi neskatoties uz ierobežojošajiem apstākļiem. Savukārt ģimenēm, kuras rūpējas par smagi slimiem bērniem, ir vēlme dzīvot gluži vienkāršu dzīvi, neuzsverot īpašas vajadzības.

Galu galā, mēs katrs esam īpašs, ar īpašiem talantiem, īpašām zināšanām, hobijiem, tāpēc esam radījuši šo platformu, kurā sajust ģimeņu un līdzcilvēku duku:

Ģimenēm, kuras atrodas Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības paspārnē:

Piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, cep gardas kūkas, zīmē, raksti? Šajā platformā Jūs variet izvietot savus, savu bērnu talantus, pakalpojumus, kurus sniedzat. Viss, kas jādara:

Aizpildiet pieteikuma anketu ar prasīto informāciju. Mūsu administrators izskatīs Jūsu pieteikumu un paziņos Jums par profila izveidi un iespēju pašiem pievienot preču vai pakalpojuma ievietošanu katalogā.

Līdzcilvēkiem, kuri vēlas iegādāties ģimeņu darbus, pakalpojumus:

Laipni lūgti šajā platformā satikties, lai sastrādātos, iedvesmotos, iegādātos un pāri visam – pavairotu spēku!

Aizpildiet pieteikuma anketu ar prasīto informāciju. Mūsu administrators izskatīs Jūsu pieteikumu un paziņos Jums par profila izveidi un preču ievietošanu katalogā

Vārds

Būs redzams pircējam

Telefons

Būs redzams pircējam

Mājas lapa

Pievienojiet saiti, ja Jums ir mājas lapa

Instagram

Norādīet ja Jums ir Instagram konts ar precēm

Aprakstiet, kādas preces vēlaties ievietot šajā sadaļā

Pievienojiet vienas preces parauga attēlu