Reģistrācija

Cilvēkiem, maziem un lieliem, ir savi talanti, zināšanas, hobiji, caur kuriem piedzīvot pašiem sevi, pavairot savu spēku, palīdzēt otram, justies noderīgam.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības veiktajās sabiedrības aptaujās redzam, ka ģimenes, kuras rūpējas par smagi slimiem bērniem, līdzcilvēkiem ir kā iedvesmas avots – nepadoties, novērtēt ikdienas mazos mirkļus, baudīt dzīvi, neskatoties uz ierobežojošiem apstākļiem.

Savukārt ģimenēm, kuras rūpējas par smagi slimiem bērniem, ir vēlme dzīvot gluži vienkāršu dzīvi, neuzsverot īpašas vajadzības.
Galu galā mēs katrs esam īpašs, ar tikai mums piemītošiem talantiem, zināšanām, spējām – DUKU. Tāpēc esam radījuši šo platformu, kurā dalīties katram ar savu duku un pavairot viens otra spēku.

Ja esi ģimene, kura atrodas Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības paspārnē
un piedāvā pakalpojumus, cep gardas kūkas, šuj, zīmē, raksti vai dari/radi ko citu un esi reģistrējies kā saimnieciskās darbības veicējs, šo platformu vari izmantot savu radīto preču vai sniegto pakalpojumu pārdošanai.

Viss, kas jādara:

  • Aizpildi pieteikuma anketu https://duka.org.lv/registracija/
  • Uz norādīto e-pastu gaidi ziņu no platformas administratora par profila izveidi un iespēju pievienot preces vai pakalpojumus katalogā
  • Pievieno preču un pakalpojumu aprakstus un attēlus
  • Pievieno instrukciju pircējam, kā iegādāties preces vai pakalpojumus

Visi, kuri vēlas iegādāties ģimeņu darbus, pakalpojumus –

Esiet laipni lūgti šajā platformā satikties, lai sadarbotos, iedvesmotos, iegādātos un pāri visam – pavairotu spēku viens otram!

Vārds

Būs redzams pircējam

Telefons

Būs redzams pircējam

Mājas lapa

Pievienojiet saiti, ja Jums ir mājas lapa

Instagram

Norādīet ja Jums ir Instagram konts ar precēm

Aprakstiet, kādas preces vēlaties ievietot šajā sadaļā

Pievienojiet vienas preces parauga attēlu